Contact

Administratie en directie

Berlarij 61, 2500 Lier

Administratie en directie

Directie : Stien Soenen
Ondersteunende diensten: Ben Born

Berlarij 61, 2500 Lier
03 480 55 60
stien@deliervzw.be
ben@deliervzw.be

Werking Berlarij

Berlarij 79, 2500 Lier

Werking Berlarij

Teamverantwoordelijke Kathy Froebrich

Berlarij 79, 2500 Lier
03 480 88 04
bij afwezigheid 03 480 55 60
berlarij@deliervzw.be
kathy@deliervzw.be

Werking Zuid

Zuid-Australiëlaan 43-45, 2500 Lier

Werking Zuid

Teamverantwoordelijke Marjan Michielsen

Zuid-Australiëlaan 43-45, 2500 Lier
03 489 01 03
bij afwezigheid 03 480 55 60
zuid@deliervzw.be
marjan@deliervzw.be

Werking Kesselse

Kesselsesteenweg 36, 2500 Lier

Werking Kesselse

Teamverantwoordelijke Laura Vercruysse

Kesselsesteenweg 36, 2500 Lier
03 488 73 22
bij afwezigheid 03 480 55 60
kesselse@deliervzw.be
laura@deliervzw.be

Werking Gendarmerie

Abtsherbergstraat 5, 2500 Lier

Werking Gendarmerie

Teamverantwoordelijke Katie Denayer

Abtsherbergstraat 5, 2500 Lier
03 434 90 21
bij afwezigheid 03 480 55 60
gendarmerie@deliervzw.be
katie@deliervzw.be

Werking Thil

Berlarij 61, 2500 Lier

Werking Thil

Teamverantwoordelijke Nathalie Moeyaert

Berlarij 61, 2500 Lier
03 480 55 60
nathalie@deliervzw.be

Heb je vragen of wens je bijkomende informatie? Had je graag een afspraak gemaakt? Vul dan bijgaand formulier in en wij zullen je zo snel mogelijk antwoorden.